شهرداری قشم عضو ۲ کارگروه گردشگری و اقتصادی و میزبان مجمع جهانی راه ابریشم در زمستان شد

[ad_1]

شهرداری قشم عضو ۲ کارگروه گردشگری و اقتصادی و میزبان مجمع جهانی راه ابریشم در زمستان شد

ششمین همایش مدیران و شهرداران شهرهای ایرانی مسیر جاده ابریشم با حضور نماینده سازمان شهرداریها ، نماینده میراث فرهنگی  ، نماینده وزارت امور خارجه و شهرداران شهرهای در مسیر راه ابریشم در دامغان برگزار شد.

به گزارش هرمز آنلاین به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری قشم مسطوری قشمی در حاشیه همایش مدیران و شهرداران شهرهای ایرانی مسیر جاده ابریشم گفت : در این همایش بر سه کارگروه فرهنگی ، اقتصادی و گردشگری تاکید شد که می تواند فرصتی مناسب را برای تحول شهر قشم به ارمغان بیاورد .

به گفته شهردار مسطوری ، جزیره قشم بعنوان یکی از شهرهای در مسیر آبی راه ابریشم از قابلیت ها و پتانسیل های خوبی برخوردار بوده است . ایشان عرصه گردشگری را یکی از پتانسیل های  بالقوه قشم عنوان کرد و گفت : جدا از گسترش فعالیت های اقتصادی و فرهنگی در قشم ، فعالیت های گردشگری نیز باید با ایجاد بسترهای مناسب در حوزه گردشگری گامهای اساسی برداشته شود .

مسطوری قشمی با ابراز خرسندی از مصوبات این همایش گفت : شهرداری قشم بعنوان عضو کارگروه گردشگری و کارگروه اقتصادی مجمع انتخاب و همچنین شهر قشم بعنوان میزبان فصل زمستان شهرداران مجمع جهانی شهرهای راه ابریشم انتخاب شد است .

همایش مدیران و شهرداران شهرهای ایرانی مسیر جاده ابریشم هرساله به‌منظور هماهنگی بیشتر مدیران شهری شهرهای در مسیر جاده ابریشم برگزار می‌شود. در این همایش تصمیمات مهمی در نشست سالانه شهرداران شهرهای در مسیر جاده ابریشم در کشور برای رسیدن به هدف مهم هماهنگی و برنامه‌ریزی شهری اتخاذ می‌شود .

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *